Pasaulio naujienos

2018-03-16
Paskutinį kartą, kai girdėjome apie naująjį „HTC“ flagmaną, U12“, sklido gandai, jog šis telefonas turės matinį korpusą, tačiau dabar paaiškėjo, jog „HTC“ planai šiek tiek pasikeitė. Visų pirma, Taivano kompanija nusprendė savo naująjį flagmaną vadinti „HTC U12+“. To priežastis yra didesnis marketinginis konkurencingumas su tokiais telefonais kaip „Samsung Galaxy S9+“ ar „iPhone 8 Plus“.

Nuotraukose matoma, jog naujasis „U12+“ visgi turės stiklinę nugarėlę, kaip ir daugelis kitų naujausių flagmanų, tačiau lyginant su konkurentais, „U12+“ galinės kameros išsikišimas yra žymiai mažesnis arba jo netgi nėra visai – kadangi nuotrauka nėra pačios aukščiausios kokybės, pasakyti sunku.

Kalbant apie charakteristikas, „U12+“ turi 6 colių WQHD+ raiškos ekraną beveik be rėmelių, aukščiausios klasės „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorių, 6GB RAM, 64 arba 128GB vidinės atminties su galimybe ją praplėsti microSD kortele, „Android 8.0 Oreo“ OS ir 3420mAh talpos bateriją. Deja, bet ausinių lizdo naujasis telefonas neturės.

Be abejo, šiuolaikiniuose telefonuose bene svarbiausias aspektas yra kamera – „U12+“ turės dvi kameras gale (16MP ir 12MP raiškos) bei dvi kameras priekyje (abi jos – 8MP raiškos).

Jau spėjusiems pamėgti „Edge Sense“ technologiją, leidžiančią panaudoti tam tikras telefono funkcijas tiesiog suspaudžiant jo kraštus, turime gerų naujienų, nes „U12+“ ją turės.

Kol kas neaišku kiek naujasis „HTC“ flagmanas kainuos, bet teigiama, jog kompanija jį išleis jau gegužės mėnesį, tad laukti liko ne tiek ir daug. Ką manote apie šį naująjį „HTC“ telefoną?