Pasaulio naujienos

2018-03-21

„Samsung“, kaip ir daugelis konkurentų, nuolat patentuoja įvairias technologijas, kurios dažnai netgi nepasiekia rinkos. Tik kai kurios iš tų technologijų yra įdomios ir vieną tokių technologijų nori užpatentuoti „Samsung“.

„ZTE“, „Sony“ ir visi kiti gamintojai jau ilgą laiką bando sugalvoti ir sukurti telefoną, kurio ekranas galėtų padidėti ir sumažėti, esant poreikiui. Kol kas buvo naudojama gana sena technologija – sulenkiamas korpusas ir du ekranai.Dėl to tarp tų dviejų ekranų paprastai yra gana nemažas rėmas, ekranai kartais būna nevienodai kokybiški, o ir pats telefonas dėl tokio sprendimo yra daug storesnis.

„Samsung“ nori tai pakeisti – naujame kompanijos užpildytame patente matoma, kad kompanija planuoja arba bent jau svajoja išleisti telefoną su išskleidžiamu ekranu. Kadangi būtų naudojama lanksčių ekranų technologija ir korpuse būtų tik vienas ekranas, iškleistas ekranas būtų vientisas. Tiesa, toks telefonas vis dar būtų storesnis negu įprasti įrenginiai.

Nors judančios detalės išmaniuosiuose telefonuose nėra pats geriausias dalykas patvarumui ir kokybei, šiuo atveju tai yra neišvengiamas trūkumas. Visgi daugelis, ko gero, sutiktų turėti kiek storesnį telefoną su judančiomis detalėmis – juk tokio tipo telefonas galėtų vos per kelias sekundes pavirsti į planšetinį kompiuterį, o tai būtų itin patogu. Be abejo, patentas dar nieko nereiškia – bent jau artimiausius kelis metus tokio įrenginio, tikriausiai, galime nesitikėti, bet pažiūrėti į ateitį yra visai įdomu.